Boşanır Boşanmaz Yeni Aşkına Koşan Esin Çepni Yatak Videosunu Silse de Radardan Kurtulamadı

YouTuber Bilal Hancı’nın kendisine ihanet ettiğini ifşalayan Esin Çepni boşandıktan kısa bir süre sonra yeni aşka yelken açtı. Gönlünü Çaykur Rizespor’un kalecisi Zafer Görgen’e kaptıran Esin Çepni sosyal medya hesabından yataktaki bir videosunu paylaştı. Kısa sürede silinen video magazin radarından kurtulamadı.

Kafalar kanalıyla geniş bir kitle tarafından tanınan Bilal Hancı aşk yaşadığı Esin Çepni ile 2021 yılının Temmuz ayında Trabzon’da dünyaevine girmişti.

İlişkileri bir ayrıl bir barış devam eden ikili geçtiğimiz yıl evliliklerini bitireceklerini açıklamıştı. Bu iddialardan birkaç sonra “biz ilişkimize ikinci şans verdik” paylaşımları gelmişti.

Esin Çepni, geçtiğimiz haftalarda eski eşi Bilal Hancı’nın ihanet görüntülerini bizzat kendi sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Daha ayrılık kaosu gündemden düşmemişken Esin Çepni’nin yeni aşka adım atması ortalığı bir kez daha kasıp kavurdu.

Çepni, Bilal Hancı’yla beraberken mi yeni aşkına gönlünü kaptırdığı iddialarına yönelik açıklama da yapmıştı.

‘Hiç aşık olmamış gibisiniz Müge ve Gülşen ablalarım. Hiçbir yoruma cevap vermeyeceğim. Her söylenene saygı duyup susacağım ama sevdiğim adam için ‘yara bandı’ deyip onu üzmenize gönlüm razı gelmez. Evet çok kısa sürede oldu, sanılanın aksine öncesi yoktu ve inanır mısınız paylaşılan görüntüler bizim birlikteliğimizin ikinci fiziki günüydü.’ ifadelerini kullanmıştı.

Çaykur Rizespor’un kalecisi Zafer Görgen ile hayatında yepyeni bir sayfa açan Esin Çepni sosyal medyadan duyurduğu aşkına dair paylaşımlar yapmaktan geri kalmıyor.

Çepni, dün gece yakışıklı sevgili Zafer Görgen’le bir yatak story’si paylaştı. Kısa sürede silinen video sosyal medyada epey gündem oldu tabii.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir